Hazır Konveyör

Ankara Hazır Konveyör Sistemleri Üretimi

konveyor

Bantlı Konveyör Üretimi

Bantlı Konveyör Üretimi

Farklı çalışma alanlarında paketleme, nakliye ve taşıma aşamalı çalışma düzenleri içerisinde bantlı konveyör sistemleri pratik bir yapı ile işgücünden tasarruf ederek, hızlı ve ekonomik sonuçlar elde etmeyi sağlar. Değişen sektörlerde malzemenin iletilmesi ve yüklenmesi amacıyla kullanılan konveyörler bugün akla gelebilecek birçok endüstriyel sektörde, lojistik sektörlerinde veya inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

Bantlı konveyörler pratik yapılarıyla günümüzde birçok farklı noktada talep edilirken, örnek olarak Ankara’da yer alan taleplere bağlı şekilde Antürk Mekatronik Hazır Konveyör üzerinden hizmet almak mümkündür. Çünkü firmamız bugün gıda sektörü, makine sektörü, ilaç sanayisi, matbaa sektörü, inşaat firmaları, lojistik depolar, kargo firmaları veya otomotiv sektörü gibi birçok farklı nokta için konveyör sistemlerinde hizmet sunmaya devam etmektedir.

KONVEYÖR

Bantlı Konveyör Üretimi Nasıl Yapılır?

Kullanım alanları bahsedildiği şekilde çok geniş bir yapıya sahip olan bantlı konveyör üretim açısından standart bir yapıda değil her zaman kullanım alanının özelliklerine göre üretilen sistemlerdir. Çünkü örnek olarak inşaat malzemelerinin bulunduğu bir işletmede çimento veya kireç paketlerinin taşınması, gıda sektöründe ise ekmek veya çiğ sebzelerin taşınması gibi birçok noktada konveyörler kullanılabilir.

Bantlı konveyörler kullanıldıkları alandaki en önemli faktör olan taşınacak eşyanın türüne bağlı olmak üzere eğim, mesafe, yükseklik, motor gücü, ortam sıcaklığı, ortam nemi veya taşıma kapasitesi gibi birçok farklı noktaya göre tasarlanır. PVC veya kauçuk bantlı sistemler maliyetleri düşüren hızlı ve seri yapıları ile birlikte doğru kapasiteler ile tasarlandığında, çalışma alanında sorunsuz ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilir.

Üretim planlamasının gerçekleştirilmesi için firmamız bantlı konveyör sistemlerinde öncelikle bahsedilen tüm ayrıntıları göz önünde bulundurarak, profesyonel bir teknik kadro ile inceleme gerçekleştirir. Bu inceleme bağlamında talep edilen tesislerde istenilen her ayrıntı belirlendikten sonra bilgisayar destekli bir şekilde konveyör tasarımları gerçekleştirilir. Tasarımda düz hat konveyör, eğimli konveyör, elevator destekli konveyör, teleskopik konveyör veya özel kesim dönüşlü konveyör gibi sistemler ortaya çıkarılabilir.

Taşıma alanının ve ihtiyaç duyulan noktanın özelliklerine ve boyutlarına göre hazırlanan bantlı konveyörler bir sonraki aşamada Ankara İvedik Organize Sanayi içerisinde yer alan tesislerimizde her parçası ile tarafımızdan %100 yerli üretim mantığı ile hazırlanmaktadır. Üretimi gerçekleştirilen sistemler montaj hizmetleri bize ait olarak tesislerimizde kurulu hale getirildikten sonra yıllar boyunca sunulan teknik destek avantajı ile her zaman sorunsuz bir şekilde kullanılabilecektir.

Antürk Mekatronik Hazır Konveyör sizler için istediğiniz tüm ölçü ve özelliklerde konveyör üretimleri gerçekleştirirken, yıllardır sürdürdüğümüz proje bazlı hizmetlerde her zaman kaliteden ödün vermeden ekonomik hizmetler sağlıyoruz. Bu yapıda karkas türüne göre, kaplama türüne göre veya mesafe kullanım türüne göre değişen çeşitlerde değişen eğim aralıkları gibi özellikler ile sizler için bantlı konveyör üretimlerimizi çok geniş bir çerçevede gerçekleştiriyoruz. Tüm üretimlerimizde ve devam eden teknik destek hizmetlerimizde de her zaman uygun fiyat politikalarını sürdürüyoruz.

 

Bantlı Konveyör Üretimi