Hazır Konveyör

Ankara Hazır Konveyör Sistemleri Üretimi

konveyor

Konveyör Ekipmanları Ve Yedek Parça Temini

Konveyör Ekipmanları Ve Yedek Parça Temini

İki farklı nokta arasındaki taşımanın kolay ve hızlı bir hale gelmesi için pratik bir sistem ile kullanılan konveyör bant mekanizmaları, birçok farklı parçanın birleşimi ile oluşturulan sistemlerdir. Antürk Mekatronik Hazır Konveyör sistemleri olarak Ankara İvedik Organize Sanayi bölgesinde %100 yerli üretim ile hazırladığımız bu sistemlerde, sizler için sistemin sürekliliğini sağlayacak konveyör ekipmanları veya yedek parça gibi noktalarda da sizlere hizmet veriyoruz.

Firmamız üretimlerinde montaj dahil paket hizmet sağladıktan sonra yıllar boyunca aradığınız teknik destek hizmetlerini de size süreklilik içerisinde vermektedir. Bu süreklilik oluşturan teknik destek mantığında da istediğiniz her zaman konveyör yedek parça imkanlarına ulaşmanız ve buna bağlı olarak bakım-onarım hizmetlerini almanız mümkün olmaktadır.

Konveyör Ekipmanları Ve Yedek Parçaları Çeşitleri Nelerdir?

Firmamız talep ettiğiniz konveyör sistemlerinde üretimi kendi atölyelerinde %100 yerli olarak gerçekleştirdiği gibi konveyör ekipmanları konusunda yine aynı sistem ile üretimlerini sürdürmektedir. Bu bağlamda üretimini gerçekleştirdiğimiz yedek parçalar arasında ihtiyaca bağlı şekilde özel ölçülerde ve karakteristik yapılarda ürünler sunulmaktadır.

Firmamız üzerinden konveyör yedek parça temini gerçekleştirmek istediğinizde, ürün numunesi ve teknik çizim yapısıyla veya sizlere sunduğumuz firmamız üretimi sistemlerde de teknik servis incelemesi sonrasında aranan yedek parça kolaylıkla temin edilebilir. Bu açıdan sunulabilecek parçalar içerisinde temel olarak konveyör bant tipleri, konveyör dönüş yatakları, konveyör rulo başlıkları ve bant lastiği modelleri gibi birçok farklı parça yer alacaktır.

Temel parçalar olan konveyör bant tiplerinde isteğinize bağlı olarak bant lastiği, aleve dayanıklı bant, çavuş bant, PVC bant lastiği, seperatör bant lastiği gibi konveyör yedek parça teminleri sağlanabilir. Bununla birlikte birçok farklı yapıya ayrılmak vasıtasıyla modüler bantlar, rulman yatakları, dişliler, kasnaklar, ayaklar, pabuçlar, rulolar, montaj ekipmanları, zincirler, tamburlar veya birçok farklı ek parçanın temin edilmesi taleplerinde firmamız sizlere hizmet sunmaktadır.

Konveyör Yedek Parça Temini Nasıl Sağlanır?

Firmamız genel olarak Ankara’da birçok farklı firma için konveyör sistemleri üretimi gerçekleştirdiği gibi sonraki noktalarda da konveyör ekipmanları desteğiyle teknik destek hizmetlerini sürdürmektedir. Bu anlamda daha önce konveyör sistemleri noktasında firmamızdan hizmet aldıysanız, sorun yaşanılan anlarda hızlı bir şekilde bize ulaşarak, stoklarda yer alan yedek parçalar ile hızlı bir çözüm elde edebilirsiniz.

Firmamızdan temin edilmemiş konveyör bant sistemlerinde de konveyör yedek parça avantajını elde edebilmek için yine firmamıza 365 gün çok rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu noktada öncelikle teknik destek talep edebilir veya direkt olarak yaşadığınız sorunu belirterek yedek parça temini talebinde bulunabilirsiniz. Bu kapsamda daha önce belirtildiği üzere numune gönderme veya teknik çizim gönderimi sayesinde standart olarak belirli bir ölçü ile talep edilebilecek konveyör bantları dışında

  • Değişen ölçülerdeki menteşe,
  • Kilit,
  • Profil tapası gibi bağlantı ekipmanları,
  • Dönüşlü veya düz kızak parçaları,
  • Değişen ölçülerdeki tamburlar,
  • Rulman parçaları
  • Dişliler kolaylıkla talep edilebilir.

 

Konveyör Ekipmanları Ve Yedek Parça Temini