Hazır Konveyör

Ankara Hazır Konveyör Sistemleri Üretimi

konveyor

Ankara Konveyör Antürk

Ankara Konveyör Antürk

Konveyörler kullanım alanlarına göre birçok çeşittedir ve bu konveyörler farklı şekilde adlandırılabilirler. ANTÜRK olarak Ankara konveyör üreticisi olan firmamız bu noktada ihtiyacınıza en uygun konveyörü hesaplı şekilde üretmektedir. Arzu edilen kalite ve fiyata göre özel imalat yaparak her talebi karşılamayı kendisine prensip edinmiştir. Ankara konveyör sanayiinin önemli bir parçasıyız.

Özgün tasarımlarımız ve patentli konveyörlerimiz ile farklı bir bakış açısı sunuyoruz. Sipariş aldıktan sonra alınan siparişler miktara ve ürünün boyutuna göre değişmekle birlikte ortalama bir ila iki ay içerisinde teslimata hazır hale getirilir. Ürünlerimiz azami miktarda kaynaklı parça içermekle birlikte çoğunlukla cıvatalı ve montajı kolay parçalardan oluşmaktadır. Firmamızda; tasarlanan ürünlerin çiziminden başlamak üzere, son cıvata sıkılana dek, imalatın her aşaması, mühendislerimiz tarafından takip edilir. Böylelikle oluşabilecek tüm üretim hataları minimuma indirmek hedeflenir.

Konveyör üretiminde kalite çok önemlidir. Piyasada görebileceğiniz envaa çeşit konveyör olduğu gibi birçok farklı fiyatla da karşılaşmanız muhtemeldir. Hiç kimse parasını boşa harcamak istemez. Bir tüketici iseniz ve konveyör almak niyetindeyseniz öncelikli olarak kalitesini bilmelisiniz. Neticede konveyörler iş yükünü azaltan vakitten kazanç sağlayan ve uzun süreli çalışma potansiyeline sahip olan makinelerdir.

 

Konveyör kalitesinin önemini kullandığınız süre boyunca tecrübe edersiniz. Konveyörde kullanılan metalin cinsine göre konveyörün ömrü uzar veya kısalır. Paslanmaz malzemeden (AISI 304) üretilen konveyörler korozyona karşı mukavemetli olacağı için ömrü normal çelik konveyörlere nazaran daha uzundur. Bununla birlikte malzeme kalitesine göre paslanmaz konveyörlerin maliyeti yükseleceğinden fiyatları da doğal olarak yüksek olacaktır.

Ankara konveyör üretiminde sanayi olarak önemli bir hacme sahiptir. Firmamız, nitelikli eleman ve alanlarında uzman mühendisleri yaptığımız işte kendinden emin bir duruş sergilemektedir. Kısa süre içerisinde önemli bağlantılar kurmuş ve kendini ispat etmiştir.

Referans gösterebileceğimiz başlıca müşterilerimiz arasında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası vardır. Özel olarak ürettiğimiz Z konveyörler (Şekil 1) güvenli olarak para taşıması için tasarlanmıştır.

 

20201215 192134

Şekil 1

Z konveyörler alt kısımdaki malzemeleri üst tarafa aktarmaya ve taşımaya yarayan konveyörlerdir. Kullanılacak yere göre özel ölçülerde imal edilebilir. Şekil 1 de görülen konveyöre yan bariyerler ve üst muhafaza eklenerek taşınacak malzeme dış etkilerden ve taşıma esnasında oluşabilecek aksaklıkları önlemek istenmiştir. Ayrıca konveyöre tekerlek montajı yapıldığından konveyör, istenilen yere kolay bir şekilde transfer edilebilir.

Ankara Konveyör Antürk